انقلابی نو در رنگ آمیزی با فانتاکروم

انقلاب در فانتاکروم
Rate this post

کروم کردن یک فرایند صنعتی گران قیمت است که نیاز به منابعی دارد که اکثر ما قادر به برآورده کردن آن نیستم و این دقیقا همان نقطه مثبتی است که فانتاکروم برای ما به ارمغان آورده است و با استفاده از دستگاه های آبکاری فانتاکروم قادریم به هزینه هایی بسیار کمتر این کار ها را انجام دهیم. فانتاکروم کردن فرایند رنگ سه لایه، یک سطح با دوام و پوششی طولانی را تولید می کند. لایه اول یک پوشش پایه دو جزء است که سطح صاف را ایجاد می کند. لایه سوم در این فرایند یک پوشش محافظ دو جزء است. این پوشش را می توان به رنگ روشن یا به هر رنگ دلخواهی قرار داد.

فانتاکروم کردن یک واکنش شیمیایی بین اجزا انجام می دهد و به همین دلیل است که شبیه کروم می باشد و تفاوت را تقریبا نمی شود حس کرد. فانتاکروم روش جدید و تنها جایگزین مناسب برای پوشش الکتریکی کروم سنتی است که در بازار موجود است.

فانتاکروم در حالی که واقعا کروم نیست، یک اسپری است که بر اساس رنگ آب ساخته شده است که یک لایه از فلز را روی هروسیله ای که شما دوست داشته باشید از قبیل خانه , ماشین , چوب و … اضافه می کند. شرکت ایران کروم هم با ارایه دستگاه های آبکاری نوین امکان فانتاکروم کردن وسایل را در اختیار شما قرار می دهد تا به راحتی و به دور از شیوه های سنتی تمام وسایل خود را فانتاکروم کنید.

گرچه این فرآیند مستلزم آمادگی های می باشد مانند شستن جسم در آب مقطر و گذاشتن پوشش های مناسب   برای وسیله است اما فانتاکروم روی هر شیء مانند چوب، فلز، گچ، شیشه، پلاستیک، فایبر گلاس، سرامیک، سیمان، پلی استایرن، خاک رس و سنگ قابل استفاده است.

بنابراین اگر شما می توانید هرچیزی را با فانتاکروم کروم کنید چه می شود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code