تفاوت فانتاکروم و سوپاکروم

تفاوت فانتاکروم و سوپاکروم
Rate this post

سیستم پوشش دهنده جدید انقلابی فانتاکروم یک آینه مانند کروم را روی تقریبا هر نوع سطح تولید می کند.

فانتاکروم یک پوشش آبکاری است. نه تنها کروم شباهت خیلی زیادی به کروم دارد، بلکه حس فلزکاری را نیز به ما القا میکند. این کار از طریق یک واکنش شیمیایی بین اجزای که توسط اسپری اعمال میشود اتفاق می افتد و  مانند یک رنگ مشترک استفاده می شود. فانتاکروم یک محصول انقلابی جدید و تنها جایگزین مناسب برای پوشش کروم سنتی است که در بازار موجود است. با این حال، بر خلاف کروم کاری سنتی فانتاکروم برای پیاده سازی بسیار ساده است. برای کاربرد آن، تجهیزات خاص تولید شده و عرضه شده و شرکت ایران کروم جزو شرکت های پیشرو در عرضه ماشین آلات و محصولات مورد نیاز فانتاکروم میباشد و کیفت بسیار مناسب را نسبت به رقیبان خود ارایه می دهد.

حال به بررسی سوپاکروم بپردازیم.

سوپاکروم یک رنگ است که توسط تفنگ اسپری استاندارد استفاده شود و یک رنگ آمیزی کروم با مقدار بازتاب ۹۰٪ به ما میدهد که این درصد بسیار قابل قبولی میباشد. این می تواند بر روی هر سطح پوشش داده شود و دارای ویژگی های مقاومت بالا در برابر سایش و پدیده آب و هوا است. استفاده از آن بسیار ساده است، بلافاصله خشک می شود و توسط پوشش پلاستیکی شفاف یا رنگی محافظت می شود تا جلویی را که مناسب هر سبک خلاق است به ما ارایه دهد. سوپاکروم همانند فانتاکروم راه حل ایده آل برای کاربرد خانگی کوچک و یا برای تولیدات صنعتی بزرگ می باشد.

با استفاده از سوپاکروم و فانتاکروم اثرهای فوق العاده ای میشود خلق کرد که بسیار چشم نواز هستند و توجه همه رو به خود جلب می کنند.

ما در این مقاله به بررسی ویژگی های فانتاکروم و سوپاکروم پرداختیم. هرکدام مزیت ها و معایب خود را دارند و نمیتوان گفت که یکی بر دیگری برتری دارد. بنابراین انتخاب را با شما میگذاریم تا بر اساس نیاز خود یکی از این دو را انتخاب کرده و بهترین تجربه را داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code