لامپ های درخشان تر با فانتاکروم

لامپ های درخشان تر با فانتاکروم
Rate this post

لامپ ها برای روشنایی اختراع شده اند, که فضا را روشن کنند. کارایی اصلی لامپ هایی که در خانه استفاده میشود, روشن نمودن اتاق ها میباشد. اما ماورای این کار, لامپ ها میتوانند به عنوان یک المان در تزیین خانه باشند و در کنار فانتاکروم زیبایی خیره کننده ای بگیرند, یا در کنار ست شدن با لوازم خانه زیبایی یکدیگر را تکمیل کنند و زیبایی خارق العاده ای به خانه بدهند. ترکیب این ها با فانتاکروم معرکه خواهد شد.

با لامپ ها و روشنایی ها, فانتزی و خلاقیت میدان وسیعی برای فعالیت پیدا کرده اند, همچنین با اثر فانتاکروم و در کل پوشش های کروم, طلا یا نقره یا سایر جلوه های ویژه میتواند باعث انعکاس روشنایی و تزییناب بسیار زیبا, خیره کننده و چشم ربا شوند. لوسترهای قطره ای که سالن های بزرگ را روشن می کنند، می توانند درخشش خود را بهبود ببخشند و زیبایی خود را افزایش دهند، زمانی که با فانتاکروم یا پوشش های کرومی دیگر مزین شوند. لامپ های سبک دکو با گل های تلطیف شده می توانند جزئیات طراحی خود را با پوشش فانتاکروم یا پوشش طلا یا نقره برجسته نمایند. چراغ های مورد استفاده و ضروری در مد های مدرن می توانند با اثر کروم فانتاکروم، فلزی برجسته تر را بازتاب دهند، یا به صورت رنگی در سایه های روشن، آبی براق، صورتی چشم نواز، فلورسنت سبز یا زرد به نمایش درآیند. در قطعات لوله، استانداردها، وسایل، عینک، بازو، بخش هایی از لوستر، لامپ های که روی زمین هستند, امکان استفاده از پوشش فانتاکروم وجود دارد, به منظور ایجاد محیط زیبا تر، شفاف تر و ویژه تر, با نور منعکس کننده خود اثر چشم نوازی به اتاق یا هرمحیطی که در آن قرار بگیرند میدهد.

بسیاری از ایده ها برای طراحان، معماران، اپراتورها استفاده از فانتاکروم یا اثر کرومی دیگر در لامپ ایده ی بسیار خوبی به نظر میرسد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code