مبلمان لوکس با فانتاکروم

مبلمان لوکس با فانتاکروم
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

چه کسی داشتن یک آپارتمان فوق العاده لوکس را در رویای خود ندارد, با دکوراسیون طلایی و نقره ای, با کاشی هایی که توسط سایه های مختلف کرومی تزئین شده اند, یا کف خانه و تمام زیور آلات شما می تواند به وسیله پوشش آبکاری فانتاکروم بسیار پرزرق و برق و درخشان شود, درست همانند طلای واقعی.

فانتاکروم یک راه حل بسیار مناسب است تا با هزینه ای بسیار پایین تر از استفاده از طلا هرچیزی که میخواهید را همانند طلا تزئین کنید و آنرا چشم نواز نمائید. در واقع تنها کافی است تا رنگدانه ای از رنگ دلخواه خود (طلایی، نقره ایی, مس, برنج و …) انتخاب و به وسیله دستگاه های فانتاکروم یک رنگ بسیار طبیعی و واقعی به وسایل خود بدهید.

فریم های درب، پنجره و کمد، چوب پرده ها، تخت خواب، ستون ها، طاقچه ها و همه ی اساسیه مختلف منزل, میتوانند به وسیله رنگدانه های کرومی فانتاکروم رنگی درست همانند طلای واقعی به خود بگیرند و چند برابر زیباتر شوند.

کف، پارکت، کاشی و یا سنگ مرمر ها، می تواند با دکوراسیون های متنوع تزئین شده و درخشان، یا طلایی یا رنگ های دیگر به خود بگیرند, این کارها همه تنها با استفاده از پوشش فانتاکروم بسیار ساده و مطمعن امکان پذیر است.

دیوارها می توانند طرح های طلایی یا نقش هایی روشن و چشم نواز داشته باشند و تمام حمام ها می توانند از طریق فانتاکروم همانند طلای واقعی بدرخشند و همچنین میتوان کاشی ها را هم درخشان ساخت و سپس به وسیله پوشش های ضد آب آبکاری کرد.

این ها همه ایده هایی بود که میتواند به کسانی که به دنبال داشتن یک خانه لوکس و شیک و یا یک هتل پر زرق و برق و یا حتی یک دفتر کار شیک و زیبا هستند, بسیار کمک کند و به شما یادآوری میکند که میتوانید همه این کار هارا به سادگی به وسیله فانتاکروم با هزینه ای بسیار کم به انجام برسانید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code