کاربرد فانتاکروم در نمایش

فانتاکروم در نمایش
Rate this post

اجرای نمایش نیازمند جلوه های ویژه برجسته صحنه ها و اشیاء و جلب توجه عمومی می باشد. بدون استفاده از منابع تکنیکی، می توان از طریق فرایند نقاشی اثری تقریبا جادویی به دست آورد: هر ماده ای با اسپری کردن مواد شیمیایی مختلف، همانند کروم کاری روشن و براق می شود. این کار تنها با استفاده از فانتاکروم امکان پذیر است. فانتاکروم تاثیر شگرفی در رنگ کردن و سهولت کار فراهم کرده و همچنین آبکاری با فانتاکروم جلوه زیبایی به اشیا میدهد که توجه همگان را به خود جلب میکند و برای نمایش جزوه بهترین هاست و بهترین خروجی را میدهد.
جایگاه های زیادی وجود دارد که فانتاکروم را می توان برای مناظر سینما و تئاتر استفاده کرد. محیط های علمی تخیلی با سفینه ها، پایگاه های فضایی و روبات ها در فلز های براق و یا محیط های افسانه ای غنی از آیتم های طلایی برای دادگاه های سلطنتی و یا برای فیلم های سحر و جادو فانتزی مانند هری پاتر، جایی که شمشیر، عروق و زره ها اغلب به چشم میخورد: اثر کروم نقره یا طلایی بهترین راه برای جلب توجه مخاطبین برای وسایل مهم می باشد.
در تئاتر نیز استفاده از پوشش های جدید فانتاکروم در مقوا، پلی استایرن یا پلاستیک می تواند بر روی مصالح ارزان قیمت از نقاشی های پر زرق و برق و خیره کننده استفاده شود که اغلب کارهای تئاتر به آن نیاز دارد و جلای خوبی به اشیا می دهد.
این می تواند یک ایده باشد برای کسانی که در تهیه منظره برای سینما و تئاتر کار می کنند و همواره نگران زیبایی آنها هستند و همچنین برای آماده سازی سالن های جشن فانتاکروم این زیبایی را فراهم می آورد.
موسیقی هم رنگ کروم به خود میگیرد. اگر به سراغ موسیقی برویم میبینیم که فانتاکروم بر روی آلات موسیقی مانند گیتار, پیانو یا ابزار دیگر, با استفاده از فانتاکروم میتواند در یک کنسرت زیبایی خیره کننده ای به آنها بدهد و باعث جلب توجه بشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code